Gündem

Kız Öğrenci Yurtları Ankara Eylül Residence

Özel kız öğrenci yurdu Ankara, öğrencilerin eğitim hayatı boyunca konforlu ve güvenli bir alanda yaşamalarını sağlamak, sağlıklı beslenme, sosyalleşme ve güvenli bir şekilde yaşayabilmeleri için gerekli olan bütün ihtiyaçlarına göre uygulamalar yapmaktadır. 7/ 24 güvenlik kamera sistemleri ve güvenlik personeliyle, yurt giriş çıkışları kontrol edilerek, öğrencilerin gündüz veya gece olmak üzere bütün gün güvenliği sağlanacaktır.

Kız Öğrenci Yurdu Konforlu Alanlar

Kız öğrenci yurdu Ankara, konforlu alanlarla öğrencilerin eğitim ve öğretim hayatlarında hem sosyalleşebilecekleri hem de ders çalışabilecekleri alanları oluşturarak geniş bir kişisel alan sunmaktadır. 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar aynı zamanda odalarda bulunan banyo ve WC özellikleriyle öğrencilerin hijyen koşulları altında ikamet etmeleri sağlanmaktadır.

Yurt içerisinde bulunan Kafeterya ile birlikte açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği hizmetleri verilmekte, çalışma alanları, 7/ 24 sınırsız internet, sıcak su, oda servisi ve her odada kişiye özel yatak, dolap, masa ve kitaplıkta bulundurarak kendilerini evde hissedecekleri bir konfor alanı oluşturulmaktadır.

Kız Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Odalar

Kız öğrenci yurdunda tek kişilik odalarda kalmak isteyen öğrencilere özel oda hizmetleri sağlanmakta, LDC televizyon, 7/24 oda servisi, tek kişilik yatak, masa ve çalışma masası özellikleri de sunulmaktadır. Ders çalışmaları için sessiz alanların oluşturulması aynı zamanda yalıtım sistemleri ile birlikte, her odada sıcak soğuk klima özellikleri de bulunmaktadır. Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre yeni uygulamalar getirilerek, yurt giriş çıkış saatleri kontrol edilmekte, ailelerle irtibat kurularak öğrencinin yurda gelmediği zamanlarda da haber verilerek, güvenlik önlemleri sağlanmaktadır.

Eylül Kız Öğrenci Yurdu Oda Standartları

Eylül kız öğrenci yurdunda, öğrencilerin konforlu bir alanda uyumlu bir şekilde yaşayabilmeleri için standartlar yükseltilmiş ve oda genişliği hesaba alınarak, öğrencilerin kendilerine ait alanların oluşturulması sağlanmıştır.

Ankara Özel Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerin üniversitelere de kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayacak şekilde lokasyonu seçilmiş bir kurum olarak, güvenli, ulaşımı kolay bunlarla birlikte hijyen kurallarına uygun hizmetler sağlamaktadır. Her gün temizlik yapılarak, hastada bir kere nevresim değişimi yapılır. Detaylı Bilgi https://www.eylulkizogrenciresidence.com/hizmetlerimiz