Gündem

Kerem Aygün Koleji; Eğitimin Bir Numarası

Temelleri 2010 yılında bulunan ancak Kerem Aygün Kolejleri olarak hizmet vermeye 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında başlayan okulumuz, kısa süre içerisinde kendisine iyi bir yer edinmiş ve eğitimde öncü olan okullar arasında yer almıştır.

Çocukların Eğitiminde Profesyonel Yaklaşım

Ankara Özel İlkokullar içerisinde bulunan okulumuz, profesyonel eğitim modeli ile çocuklarınızın eğlenerek öğrenmesini sağlıyor. Yaklaşımımız içerisinde dikkat ettiğimiz noktalar şu şekilde;

  • Çocuklarınızın yalnızca bir modelden ezberleyerek öğrenmesini engelliyoruz. Çocuklarınız bilgileri kendi keşfederek ve deneyimleyerek kalıcı bir şekilde öğreniyor.
  • Çocuklarınızın sıkıldığı ve yalnızca baskıdan oluşan okul ortamı yerine eğlenceli ve dikkat çekici bir ortam sağlayarak çocuklarınızın okulu sevmesini sağlıyoruz.
  • Alanında eğitimli ve kalıcı olan öğretmen kadromuz ile çocuklarınızın isteklerini anlayarak onların beklentilerine yönelik ders ortamları oluşturuyoruz.
  • Çocuklarınızın paylaşma, beraber hareket etme, bir grup içerisinde söz alma, kendini ifade etme, bir gruba ayak uydurma gibi sosyal becerilerini de destekleyerek gelecekte daha mutlu ve başarılı çocukların yetişmesini amaçlıyoruz. Üretmeye ve öğrenmeye olumlu bir yaklaşım geliştiren çocuklar amaçlıyoruz.

Geniş İmkanlar İle Kaliteli Dersler

Özel Anaokullar Ankara içerisinde yer alan kurumumuzda oldukça geniş fiziksel imkanlar bulunuyor. Okulumuzun spor salonu, konferans salonu, revir, yüzme havuzu, fen laboratuvarı, yemekhanesi, teknoloji laboratuvarı, robotik ve kodlama sınıfları ve kapalı oyun alanı bulunuyor.

Tüm bu alanlarda çocuklarınıza sunulan imkanlar ile çocuklarınızın farklı deneyimleri edinmesi, bu deneyimler ile öğrenmesi ve farklı ortamlarda eğitim almasını sağlayarak eğitim anlayışına kendi imzamızı atıyoruz.

Okulumuzun imkanlarından yararlanarak çocuklarınızın geleceğine yatırım yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip gelişmiş eğitim sistemimiz hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. Çocuklarınız için atacağınız bu adımla onların daha başarılı ve mutlu bir bireyler olmasını sağlayabilirsiniz. https://www.keremaygunkoleji.com/ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.