Gündem

Fruits (FRTS) Coin Nedir?

FRTS, kar amacı gütmeyen sektördeki çeşitli paydaşları birbirine bağlayan, tüm bağışların şeffaflığını ve izlenebilirliğini sağlayan ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla bir hizmet ekosistemi sunan bir platformdur. FRTS tarafından sunulan hizmetler, herhangi bir yerel para biriminde ödeme kabul etmek için bir ödeme ağ geçidi, para depolamak ve bağışlamak için bir cüzdan, bağışları izlemek için bir gezgin, bağışçılar ve diğer katılımcılar arasında bağlantı kurmak için araçlar ve bağış toplama kampanyaları oluşturmak ve yönetmek için araçlar içerir.

Saygın bir iş yazılımı geliştirme şirketi olan Fruits coin nedir, FRTS projesini kavramsallaştırdı ve yarattı. T-SKY’deki profesyoneller, şirketin başlangıcından bu yana, bazıları ana web sitesinde listelenen çok çeşitli hayır kurumlarıyla çalıştı.

Hong Kong merkezli T-SKY Hayır işlerine aktif olarak katılmaktadır. FRTS madeni parası, T-SKY tarafından geliştirilmiştir. T-SKY, Hong Kong merkezli bir tröst şirketi olan General Reserve of Digital Assets Limited (GRDA) ile iş birliği yaparak bağışların her dolarının akıllıca ve dürüst bir şekilde kullanılmasını garanti ediyor. GRDA, Hong Kong hükümeti tarafından verilen tröst lisansı ile yasal olarak tanınan bir işletmedir. GRDA, T-FRTS SKY’nin projesini ve kurumsal varlıklarını yönetecek ve denetleyecek. İhtiyacı olanlara yardım etmek için T-SKY, bico coin geleceği çeşitli kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve işletmelerle işbirliği yapacak. Hong Kong’da başlayan ve sonunda küreselleşen.

FRTS Coin Ne İşe Yarar?

Kaynaklarımızı doğru kullanmak adına makalemizin bu bölümü FRTS projesinin websitesinden alınmıştır. “Ne İşe Yarar?” bölümü bizlerin yorumlarını içermemektedir.

FRUITS, PoC (Kapasite Kanıtı) madenciliği tekniğini kullandı ve kendi FRUITS PoC’lerini oluşturmak için kendi teknolojik özelliklerini ekledi. Farklı blok zinciri ekonomimiz, FRUITS PoC sayesinde artık inanılmaz derecede düşük güç tüketimi, hızlı işlemler ve yüksek güvenlik ile sürdürülebilir bir ekonomik döngü gerçekleştirebilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri